14 şubat sevgililer günü hediyesi,

En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri

07:04 Gözemin Bloğu 0 Yorum         Merhabalar;


      14 Şubat Sevgililer Gününün yaklaşması sebebi ile bu aralar hediye konusunda hepimizin kafası çok karışık. Kimine göre bu gün saçma gelse de kimine göre çok anlamlı. İnsanların  hayatı boyunca birbirine sevdiğini söylemesi,bu duyguyu belli etmesi ve bu özel günde birbirlerine hediye almaları sizce de mutluluk verici değil mi?
   
      Özellikle biz bayanlar bugüne çok dikkat ederiz. 14 şubat günün yaklaşmasına yakın kafamızda bir sürü sorular başlar bunlardan bir tanesi ise "O gün beni düşünüp hediye veya çiçek alacak mı yoksa o günü yine mi unutacak?" tarzında... O özel günde sevdiğimiz insanın ellerinde çiçeklerle çıkıp gelmesi bizim yüzümüzü güldüreceği gibi yanında da bir hediye getirmesi fevkalade olmaz mı ?  Kimse sevgililer günü hediyesine hayır demez.Sonuçta sevdiğimiz insandan bize hediye edilen tek bir hatıra çok değerli. Ben bu özel günlerde akıllardan silinip giden bir parça değil de tam tersine ona özel yapılmış ürünlerin  hediye edilmesini daha mantıklı buluyorum. Özellikle günümüzde t-shirt,saat veya parfüm almak çok yaygınlaştığı için bu ürünlerin hediye edilmesi bana çok sıradan geliyor. Peki sevgiliye ne hediye alınmalı sizler için bu yazımda bunlardan bahsedeceğim.
     
Sevgililerimiz için uygun hediyenin seçilmesi biraz zamanımızı alabiliyor. Lakin günümüzde teknolojinin gelişmesi akabinde insanların internet sitelerinden alışverişini de arttırdı. Özellikle çalışan insanlar alışveriş merkezlerine gitmek yerine boş zamanlarında evinde bilgisayarını alıp çayını veya kahvesini yudumlayarak internetten alışveriş yapmaktan daha çok haz alıyor.

         Sizlere yardımcı olabilmek adına bu özel gün için bir kaç ürün önerisinde bulunmak istiyorum. Benim Hediyesiz Olmaz sayfasından  Sevgililer Gününe özel beğendiğim ürünlere gelcek olursak ;

                                                              Sevgiliye Alınacak Hediyeler
       
                   Günümüzde herkes çalıştığı için isme özel bir kalem çok naif bir hediye olabilir.Benim ürünler içerisinden en beğendiğim ürün bu oldu.

 

Sigara kullanmak ne kadar zararlı olsa da eğer sevdiğiniz kişi sigara kullanıyorsa isme özel çakmakta kendisini değerli hissettirebilir.Veyahut hediyeniz sürekli gözünün önünde olsun derseniz de bu resimli telefon kabı da çok şirin hem bu telefon kabında ki tarih detayı sayesinde en özel gününüzü bile unutmaz. :)


Karikatürlü kupa ise çok değişik ve modern bir hediye olabilir. Kendinize ait karikatürün bulunduğu hangi hediye güzel olmaz ki..Bu karikatürü isterseniz yastık kılıfına da yaptırma şansınız var. :) 

Bende sizler için 14 şubat sevgililer günü hediyeleri tasarlayıp sunan güvenilir bir site keşfettim.Bu sayfa da kişiye özel ve değişik o kadar güzel hediyeler var ki sizlerin de bu sayfaya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Kişiye özel hediye de kalite farkı ve geniş ürün yelpazesi ile  Hediyesiz Olmaz sayfası hem 100 TL üzeri alışverişe ücretsiz kargo ve hediye paketlemesi fırsatı sunuyor.


Sevgi dolu nice mutlu günlere...


Bunlar da İlginizi Çekebilir

0 yorum: